מעמד לטלפון לטסלה

מעמד הטלפון של טסלה מספק לא רק פונקציונליות מעשית אלא גם עיצוב אלגנטי וחכם המשלים בצורה מושלמת את האסתטיקה של המכונית. הוא נבנה בהתאמה אישית כדי להתאים בצורה מאובטחת לטסלה, מה שמבטיח תוספת חלקה לפנים המינימליסטי שלו. מעמד לטלפון הוא אביזר חובה לבעלי טסלה שמעריכים את השילוב של פרקטיות וסגנון עיצובי.

כאשר שוקלים לרכוש מעמד לטלפון לטסלה, חשוב לשים לב להתאמה, לקלות ההתקנה ולעמידות. חשוב לוודא שהמעמד תואם לדגם הספציפי של הטסלה ולסוג הטלפון שלכם כדי למנוע הפתעות לא רצויות. מעמד לטלפון מעוצב היטב צריך גם לספק זוויות צפייה מרובות ואפשרויות כוונון לנוחות ושימושיות מירבית. תהליך ההתקנה צריך להיות פשוט ולא פולשני, בעוד שאיכות הבנייה צריכה להבטיח אריכות ימים.

מעמד הטלפון LISEN לטסלה מומלץ מאוד בשל של תאימותו ל-MagSafe אשר אינו מפריע לטעינה האלחוטית של טסלה, מגנט חזק משודרג ועיצוב מלוטש עבור דגמי טסלה.

מעמד לטלפון

יתרונות

 

 • תאימות של MagSafe וטבעות מתכת כלולות עבור טלפונים שאינם מבית MagSafe

 • מגנט משודרג עם 20 מגנטים קבועים ליציבות מוגברת

 • תוכנן אוניברסלי עבור Tesla Model 3/Y/X/S ודגמי רכב אחרים

חסרונות

 

 • עלולות להיות בעיות עם הצמדת טבעת דביקה בחלק מהטלפונים
 • התאמות מחדש עשויות להיות קשות לאחר ההתקנה

עם התקנת מעמד לטלפון LISEN בטסלה דגם Y שלנו, שמנו לב מיד לאיכות הבנייה המעולה שלו ולהשתלבות המושלמת שלו עם פנים הרכב. עיצוב האלומיניום המוברש תואם את האסתטיקה של הטסלה ומוסיף נופך של עידון.

אחת התכונות הבולטות של מעמד הטלפון הזה היא תאימות ה-MagSafe שלו, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור דגמי האייפון האחרונים. שלא כמו תושבות אחרות, ה-LISEN מגיע עם שתי טבעות מתכת המאפשרות גם לטלפונים שאינם מבית MagSafe ליהנות מאותה חווית הרכבה מאובטחת ונוחה. יתר על כן, 20 המגנטים הקבועים המשודרגים מבטיחים שהטלפון יישאר יציב ולא ייפול במהלך הנסיעה.

מקרר TESCAMP לרכב הוא תוספת פרקטית לטסלה דגם Y, אך היו מוכנים לכמה חסרונות קלים.

מעמד לטלפון לטסלה

יתרונות

 

 • הפעלה קלה עם עיצוב המאפשר הכנסת הטלפון בהחלקה 

 • חיבור משודרג לפתח אוורור עם 6 ווים ליציבות

 • תכונת נעילה אוטומטית המחזיקה את הטלפון בצורה מאובטחת

חסרונות

 

 • לא תואם לגרסת טסלה דגם 3 2023, דגם X או דגם S

 • מצב אופקי אינו נתמך

 • תאימות מוגבלת לטלפונים גדולים יותר עם כיסויים (>4.7 אינץ')

כאשר השתמשנו במעמד לטלפון הזה, גילינו שהיה קל להפליא לחבר את הטלפון שלנו בצורה מאובטחת, פשוט על ידי החלקתו פנימה. צורה זו מבטלת את הצורך ללחוץ על כל כפתור או לכוונן מהדקים למיניהם, מה שהופך את התהליך לנוח במיוחד. יתר על כן, העיצוב המשודרג של "צורת 6 ווים" מספק תמיכה חזקה לטלפון ומונע ממנו להחליק.

בזמן השימוש במעמד הטלפון הזה, הערכנו את תכונת הנעילה האוטומטית השומרת על הטלפון במקומו גם בזמן עלייה על מהמורות בדרך. אין צורך לבצע התאמות ידניות, לאחר באמפרים או קפיצות בלתי צפויות. גומי הסיליקון בתוך המהדקים מגן על הטלפון מפני שריטות והופך את המעמד הזה למתאים לשימוש יומיומי.

עם זאת, הבחנו בכמה חסרונות. המעמד אינו מתאים לגרסת טסלה 3 2023, וגם לא לדגמי X ו-S. בנוסף, התושבת אינה תומכת במצב אופקי, מה שעשוי להוות לעיתים אי נוחות. לבסוף, טלפונים גדולים מ-4.7 אינץ' עם כיסויים רחבים עשויים להיות בעלי תאימות מוגבלת. .

מעמד הטלפון של Marnana הוא אופציה אמינה ורב-תכליתית עבור בעלי טסלה, עם יכולות מגנט חזקות ותכונות עיצוב מתכווננות.

מעמד לטלפון לדגמי טסלה

יתרונות

 • תוכנן במיוחד עבור תאימות המסך המרכזי של טסלה

 • אחיזה מגנטית חזקה והרכבת דבק יציב

 • ידידותית ל-MagSafe ותואמת טעינה אלחוטית

חסרונות

 • ייתכן שלא יתאים לכל דגמי הרכב

 • הדבק עלול לאבד מצמיגות עם הזמן כאשר הוא נחשף לאור השמש

 • ייתכן שיהיה צורך לחבר את טבעת המתכת לכיסויי טלפון עבים יותר

מעמד הטלפון לרכב מתוכנן להיות תואם לטסלה דגם 3 ודגם Y, ומאפשר התקנה דיסקרטית ויציבה מאחורי המסך המרכזי. השילוב של 16 מגנטים חזקים במעמד מחזיק בחוזקה את הטלפון במקום, אפילו בכבישים משובשים. אנו מעריכים במיוחד את העיצוב הידידותי ל-MagSafe, ומבטיחים שטבעת המתכת לא תחסום או תפריע ליכולות הטעינה האלחוטית.

ההתאמה היא יתרון משמעותי נוסף של מעמד טלפון זה, שכן הוא מציע סיבוב של 360 מעלות, תנועה הפיכה של 135 מעלות קדימה ואחורה, וזרוע מתכת ניתנת להארכה. גמישות זו מאפשרת לנו להתאים ללא מאמץ את המחזיק לזוויות צפייה אופטימליות בזמן נהיגה. כאשר אינו בשימוש, ניתן לקפל את המחזיק בקלות, מה שהופך אותו לאביזר נוח ולא פולשני עבור הטסלה.

עם זאת, עלינו לשים לב שייתכן שמוצר זה לא יתאים לכל דגמי הרכב והדבק עלול להיחלש עם הזמן אם ייחשף לאור השמש לתקופות ממושכות. בנוסף, עבור משתמשים עם כיסויי טלפון עבים או טלפונים שאינם מסדרת ה-iPhone 12/13/14/15, ייתכן שיהיה צורך לחבר את טבעת המתכת לגב כיסוי הטלפון להתאמה מאובטחת.