ליסינג תפעולי לטסלה

דגם טסלההחזר חודשי בליסינג
מודל 3החל מ 2,288₪
מודל Yהחל מ 2,700₪
מודל Xהחל מ 8,400₪
מודל Sהחל מ 8,800₪

  מעוניינים בליסינג לטסלה? השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מה זה ליסינג תפעולי לטסלה?

  YouTube video

  כמה עולה ליסינג תפעולי לטסלה?

  עלות עסקת הליסינג תפעולי לטסלה תלוייה במספר גורמים עיקריים:

  דגם הטסלה – קיימים 4 דגמים עיקריים של רכבי טסלה: טסלה 3, טסלה Y, טסלה X, וטסלה S. כאשר דגמי X ו- S הם דגמים עם תג מחיר גבוה של מעל 500,000₪. לכן דגמים אלו לרוב אינם מוצעים בעסקאות ליסינג. לדגמי טסלה 3 ודגמי טסלה Y קיימים תת דגמים נוספים. תת דגמים אלו נבדלים בסוללה ובביצועים שלהם. לכן ככל שדגם הטסלה ותת הדגם שלה יקרים יותר, כך שזה ייקר את עסקת הליסינג.

  שנתון – חלק מחברות הליסינג מציעות עסקאות עם רכבים חדשים של השנתון הנוכחי, אחרות מציעות רק שנתונים קודמים. לכן, ככל שתבחרו בשנתון חדש יותר כך עלות העסקה תתייקר בהתאמה.

  צבע – חלק מחברות הליסינג דורשות תוספת על רכבי טסלה בצבעים מסוימים. גם טסלה עצמם גובים תוספת מחיר על כל רכב שאינו בצבע לבן פנינה.

  קילומטראז׳ – ככל שהעסקה שלכם תאפשר הגבלת קילומטראז׳ גדולה יותר, כך העלות תגדל בהתאמה. בסופו של דבר בלאי הסוללה של הרכב ואחריות היצרן מושפעים ישירות מגובה הקילומטראז׳, לכן מחיר עסקת הליסינג גם כן מושפע מנתון זה.

  תשלום סוף תקופה – חלק מחברות הליסינג מאפשרות לכם לבחור את גובה העלות החודשית אותה תרצו לשלם. לרוב ליסינג תפעולי נפרס על פני 36 חודשים עם תשלום מקדמה. תוכלו לבחור להשאיר סכום גבוה יותר של יתרת תשלום בסוף תקופה ולהפחית מהתשלום החודשי. בסיום תקופה תוכלו לרכוש את הרכב בעלות שנותרה או להשתמש בעלות זאת כמקדמה לעסקת ליסינג חדשה.

  מה כלול בעסקת ליסינג תפעולי לטסלה?

  חלק מחברות הליסינג מציעות עסקאות ליסינג הכוללות ביטוח מקיף לרכב. בעוד שאחרות דורשות מהלקוח לבטח את הרכב באופן עצמאי בכל חברת ביטוח שתבחרו. לעיתים החברות מאפשרות לרכוש את הביטוח דרכן, אך לרוב זה יעלה לכם יותר. בנוסף, לא תהיה לכם את האופציה לנהל משא ומתן מול מספר חברות ביטוח על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר.

  חלק מהחברות מציעות תשלום מקדמה נמוך או עמדות טעינה לרכב במתנה. בסופו של דבר, חשוב לבחון את עלות העסקה הכוללת והאם היא עומדת בתקציב שהגדרתם.

  ליסינג עסקי לטסלה

  ליסינג עסקי לטסלה הוא למעשה שם נרדף לליסנג תפעולי. למעשה כאשר העסק מעוניין ברכב שאינו נרכש על ידי החרה אלא נמצא בסוג של חוזה ״השכרה״ לטווח ארוך. בנוסף, חברת הליסינג מנפיקה חשבונית על שם העסק או החברה ובכך מאפשרת ללקוח להזדכות על תשלום הליסינג כחלק מההוצאות המוכרות של העסק.