ליסינג פרטי לטסלה

מעוניינים בליסינג ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ליסינג פרטי לטסלה הוא פתרון נוח עבור אנשים המעוניינים לנסוע בטסלה מבלי להתחייב על בעלות על רכב. בליסינג לעומת רכישה של טסלה אתם משלמים מקדמה ותשלום חודשי קבוע למשך תקופה של 3-5 שנים. בתום התקופה אתם יכולים לבחור לרכוש את הרכב במחיר שנקבע בראש (למעשה זהו הסכום שנותר לתשלום בחישוב של עלות הרכב פחות הסכום ששילמתם עד כה) או להחזיר את הרכב ללא התעסקות במכירה שלו.

מה ההבדל בין ליסינג פרטי לטסלה לבין השכרה?

השכרה של רכב היא למעשה השכרה לתקופת זמן מוגדרת, ללא שום התחייבות. ההשכרה כרוכה בתשלום מקדמה של כמה אלפי שקלים. לרוב גובה המקדמה בהשכרה של טסלה נמוך משמעותית מתשלום המקדמה בעסקת ליסינג. בסיום ההשכרה הרכב חוזר לחברה ללא תשלום קנס יציאה או כל תשלום נוסף ללא החזר המקדמה. בליסינג פרטי לטסלה קיימת התחייבות לתקופה של 3-5 שנים (לבחירתו של הלקוח) בסיום התקופה הלקוח יכול לבחור לרכוש את הרכב. כלומר, בליסינג התשלומים ששולמו בעבור הרכב יכולים לשמש את הלקוח כמאין תשלומים עבור עסקת רכישה ללא הצורך בלקיחת הלוואה או מימון כלשהו עבור סכום הרכב כולו. חלק מהאנשים מעדיפים עסקת ליסינג פרטי לטסלה מאחר והם מרגישים כי באופן זה כספם לא שולם לחינם אלא תרם להם לביצוע עסקת רכישה.

בנוסף, לרוב הרכב שווה יותר מהסכום הנותר לתשלום, לאחר רכישת הרכב ניתן למכור את הרכב בשוק החופשי ולהחזיר חלק מההשקעה עבורו. חשוב לזכור כי הרכב ימכר כיד שנייה מליסינג, מה שאוטומטית יפחית ממחיר המחירון כ 22%.

ליסינג פרטי לטסלההשכרה של טסלה
אין צורך בלקיחת הלוואהאין צורך בלקיחת הלוואה
התחייבות ל 3-5 שניםללא התחייבות
ניתן לרכוש בסוף תקופההרכב חוזר לחברה
תשלום מקדמה של עד 20%מקדמה של כ 10,000₪
אין צורך במכירה בסוף תקופהאין צורך במכירה בסוף תקופה

מה עדיף? ליסינג פרטי לטסלה או ליסינג תפעולי?

באופן כללי ההבדל העיקרי בין ליסינג פרטי לטסלה לבין ליסינג תפעולי הוא העובדה שליסינג תפעולי כולל בתוכו טיפולים שוטפים לרכב. ברכבים חשמליים ובטסלה בפרט אין צורך בטיפולים שוטפים אלו. לכן תשלום עבור טיפולים ואחזקה הם הטעייה של הלקוח. חשוב לבדוק מה כולל הליסינג התפעולי והאם השירותים המוצעים בו רלוונטיים לטסלה.

האם ליסינג פרטי לטסלה כולל ביטוח?

לא כל חברות הליסינג מציעות עסקה הכוללת ביטוח. חלק מהחברות יבקשו מכם לרכוש את הביטוח באופן עצמאי או שתוכלו לרכוש דרכם את הביטוח אצל אחת מהחברות המבטחות שעובדות איתם (לרוב זה יהיה יקר יותר מאחר והם יגבו עמלה). בדקו היטב מה קורה במקרה של תאונה או נזק מוחלט לרכב, האם תהיו זכאים להמשך העסקה וקבלת רכב חלופי או שתצטרכו לבצע עסקה חדשה הדורשת תשלום מקדמה מחדש.

חשוב לדעת לפני עסקת ליסינג פרטי לטסלה

טרם חתימה על עסקת ליסינג, חשוב מאוד לשאול את כל השאלות הנכונות ולקרוא את כל האותיות הקנות. להן כמה סעיפים חשובים שכדאי מאוד לברר טרם ביצוע העסקה:

סוג העסקה

חלק מהחברות מציעות עסקת ליסינג פרטי לטסלה הכוללת תשלום מקדמה והתחייבות לרכישה חזרה של הרכב במחירון לוי יצחק. עסקאות אלה אומנם קרויות עסקת ליסינג אך מדובר בעסקת רכישת רכב לכל דבר. כלומר, אתם רוכשים טסלה במימון על ידי חברת מימון חוץ בנקאית או על ידי הלוואה מהבנק שלכם. למרות שמכירת הרכב בסוף תקופה לכאורה מובטחת (יש לשים לב לאותיות הקטנות) אתם עדיין נאלצים לשלם לחברה את מלוא הסכום עבור הרכב בנוסף לתשלום מקדמה. למעשה החברה רוכשת מכם את הרכב במחיר גבוהה ממחיר המחירון (עלות הרכב לפי מחירון + תשלום המקדמה ששולמה בתחילת העסקה)

הגבלת קילומטראז׳

חשוב לבדוק כי הגבלת הקילומטראז׳ בעסקה תואמת את הצרכים שלכם. ככל שאתם נוסעים יותר, כך התשלום החודשי שלכם יהיה גבוה יותר. שימו לב כי במידה ואינכם בטוחים האם מכסת הקילומטרים שניתנה לכם תספיק, עדיף לשלם מעט יותר בחודש מאשר לשלם את הקנס עבור החריגה (לרוב החברות גובות כ 1.5₪ לכל קילומטר חריגה).

יציאה מעסקה

החיים לימדו אותנו שתמיד כדי להתכונן אל הבלתי צפוי. כבר למדנו שמדיי פעם ביום בהיר אחד מפתיעות אותנו מגפות, מלחמות ושאר ירקות… לכן, תמי חשוב לבדוק מה קורה במקרה אם. בעל יעסקים יכולים להיקלע למצבים קשים ובעיות תזרימיות. לכן עליכם להיות מוכנים למקרה בו תצטרכו לצאת מעסקת הליסינג שלכם לפני שהסתיימה. לרוב, חברות הליסינג גובות קנס בגובה של 3-5 חודשים עבור יציאה מהעסקה. אך מחיר זה יכול להשתנות בהתאם לוותק הלקוח בחברת הליסינג ובזמן היציאה מהעסקה. כלומר, ככל שתצאו קרוב יותר למועד סיום העסקה, כך תוכלו לקבל הנחה משמעותית יותר בקנס.

מעוניינים בליסינג ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2024 כל הזכויות שמורות לטסלה - ישראל