ליסינג טסלה

מעוניינים בליסינג ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ככל ששוק הרכב החשמלי ממשיך לצמוח, טסלה קבעה את מעמדה כיצרנית רכב מובילה בתעשייה. החברה, הידועה בייצור מכוניות חשמליות בעלות ביצועים גבוהים ובעלי ידע טכנולוגי, סללה את הדרך לתחבורה ירוקה לסביבה. אחד ההיבטים המפתים ביותר בטסלה הוא ליסינג טסלה, אופציה פופולרית עבור אלו המחפשים את היתרונות של נהיגה בטסלה ללא התחייבות לרכישה.

בישראל אנו עדים לעלייה בעניין בכלי רכב חשמליים. ליסינג של טסלה הפך לאופציה אטרקטיבית יותר ויותר עבור נהגים המעוניינים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם, להוזיל את עלויות הדלק וליהנות מחוויית נהיגה חלקה שמספק כלי רכב חשמלי.

כמומחים בשוק הרכב החשמלי בישראל, המטרה שלנו היא להדריך לקוחות ליסינג טסלה פוטנציאליים בתהליך עסקת הליסינג ולספק תובנות לגבי היתרונות, העלויות והאפשרויות הזמינות. לאורך המאמר הזה, נתעמק בנבכי עסקאות ליסינג טסלה בישראל – מדגם 3 ודגם Y האטרקטיביים ועד לדגם S ודגם X היוקרתיים. על ידי הבנת האפשרויות הרבות הזמינות, תוכלו לעשות החלטות מושכלות לגבי האם ליסינג טסלה היא הבחירה האידיאלית לצרכים האישיים שלהם.

מה זה ליסינג טסלה?

ליסינג טסלה בישראל היא אופציה אטרקטיבית למי שרוצה לנהוג במכונית חשמלית חדשנית מבלי להתחייב לרכישה מלאה. בחלק זה, נחקור כיצד פועל תהליך הליסינג של טסלה, היתרונות וכמה היבטים מרכזיים שיש לקחת בחשבון.

ליסינג טסלה מספקת חלופה גמישה לבעלות על רכב. זה מאפשר לנו להשתמש בטסלה לתקופה מוגדרת, בדרך כלל 24 עד 48 חודשים, ואז להחזיר אותה בתום תקופת ההשכרה. במהלך תקופת ההשכרה אנו אחראים לתשלומים חודשיים המכסים את הפחת והריבית של הרכב. ליסינג טסלה יכולה להיות מועילה במיוחד אם אנחנו רוצים לנהוג בדגם חדש לגמרי ללא העלויות המוקדמות המשמעותיות הכרוכות ברכישה שלו.

תנאי ליסינג ועלויות

הנה סקירה כללית של תנאי הליסינג של Tesla ועלויות החלים בדרך כלל:

 • מקדמה: ייתכן שנצטרך לבצע מקדמה בתחילת חוזה הליסינג. תשלום זה יכול לנוע בין 10-30% מערך הרכב, המשפיע על סכום התשלום החודשי. ככל שנשלם יותר מראש, התשלומים החודשיים שלנו יהיו נמוכים יותר.
 • תשלומים חודשיים: אנו נבצע תשלומים חודשיים לאורך כל תקופת הליסינג. תשלומים אלו בדרך כלל נמוכים מתשלומי ההלוואה עבור אותו רכב מכיוון שאנו משלמים רק עבור הפחת של הרכב במהלך תקופת הליסינג.
 • שיעור ריבית: שיעור הריבית על השכרה של טסלה, תשפיע על סכום התשלום החודשי שלנו. חיוני להשוות בין הצעות מחברות ליסינג שונות כדי להבטיח שנקבל את התעריף הטוב ביותר האפשרי.
 • מגבלות קילומטראז': חוזי ליסינג של טסלה מגיעים בדרך כלל עם מגבלת קילומטראז' שנתית קבועה מראש (לדוגמה, 15,000 ק"מ בשנה). אם נחרוג ממגבלה זו, יחולו עמלות נוספות בתום תקופת ההשכרה, המחושבות בדרך כלל על בסיס לקילומטר.

היתרונות של ליסינג של טסלה

 • תשלומים חודשיים נמוכים יותר: כפי שהוזכר קודם לכן, ליסינג של טסלה מביאה בדרך כלל לתשלומים חודשיים נמוכים יותר בהשוואה למימון רכישה, מה שמפנה יותר מזומנים להוצאות אחרות.
 • גישה לדגמים חדשים: ליסינג מאפשרת לנו לנהוג בדגמי טסלה העדכניים ביותר עם התכונות המתקדמות ביותר מבלי להתחייב לרכישה, מה שיכול להיות מושך במיוחד בהתחשב בטכנולוגיה המתפתחת ללא הרף.
 • כיסוי תחזוקה ואחריות: חוזי ליסינג של טסלה כוללים לרוב תוכנית אחריות ותחזוקה מקיפה, המבטיחה שהרכב שלנו יישאר במצב אופטימלי לאורך כל תקופת החכירה.
 • אפשרויות סוף ליסינג: בתום חוזה הליסינג, יש לנו את הגמישות לבחור בין החזרת הרכב, קנייתו במחיר מוסכם מראש או לחדש ליסינג לדגם חדש של טסלה.

גמישות של טסלה ליסינג

הליסינג של טסלה מציע הטבות שונות הנותנות מענה למגוון רחב של נהגים בישראל. תנאים גמישים מבטיחים שחוזה השכירות מתאים לצרכיו של כל לקוח. קיימות אפשרויות שונות למגבלות קילומטראז' שנתיות, מה שמאפשר לנהגים להתאים את חווית הליסינג שלהם לסגנון החיים ולדרישות הספציפיות שלהם. בנוסף, תהליך בקשה פשוט מאפשר ללקוחותינו להבטיח במהירות וביעילות את חוזה הליסינג שלהם ללא טרחה מיותרת.

תשואות כספיות

כשאתם עושים ליסינג טסלה, זה יכול להיות גם יתרון כלכלי. לדוגמה, אנו מציעים ריביות תחרותיות שהופכות את הליסינג של טסלה למשתלמת יותר מאשר רכישה או מימון. חבילות הליסינג שלנו כוללות גם הגנה על הלקוחות מפני סיכוני פחת פוטנציאליים. יתר על כן, לקוחות הליסינג של טסלה יכולים לנצל את התשלומים החודשיים הנמוכים יותר בהשוואה לאפשרויות המימון המסורתיות. תשלומים נמוכים יותר פירושם שתהיה לכם גמישות רבה יותר בתקציב החודשי שלכם להקצאה להוצאות אחרות.

הטבות מימוןטסלה ליסינג
ריביות תחרותיות✔️
הבטחת ערך שיורי✔️
תשלומים חודשיים נמוכים יותר✔️

אפשרויות בסיום תקופת הליסינג

כאשר תקופת הליסינג מסתיימת, ליסינג טסלה מספקת מגוון אפשרויות לסוף תקופה כדי להתאים להעדפות הלקוחות. ניתן לבחור לרכוש את הרכב במחיר הקנייה שנקבע מראש, להאריך את חוזה הליסינג לתקופה מסוימת, או להחזיר את הרכב ולבצע עסקת ליסינג לדגם אחר של טסלה. גמישות זו מבטיחה חוויה מותאמת לכל לקוח, ומאפשרת לשדרג דגמים ככל שהצרכים וההעדפות שלכם משתנות עם הזמן.

תהליך ליסינג

ליסינג טסלה היא תהליך פשוט ונוח. בחלק זה, נלווה אתכם בשלבים החיוניים, כדי להבטיח חוויה חלקה ללקוחותינו. שים לב שהתהליך עשוי להשתנות מעט בהתבסס על נסיבות אינדיבידואליות.

שלב 1: בחרו ואת דגם הטסלה שלכם

ראשית, עלינו לבחור את דגם הטסלה המתאים לצרכים ולהעדפות שלכם. הליין הנוכחי שלנו כולל את המודל 3, דגם Y, דגם S ודגם X. כל דגם מגיע עם התכונות הייחודיות שלו ויכולות הביצועים שלו, מה שמבטיח שכל אחד ימצא את ההתאמה המושלמת שלו.

שלב 2: התאימו אישית את הרכב שלכם

עכשיו הגיע הזמן להתאים אישית את הטסלה שלכם. בהתבסס על הדגם הנבחר, יש לכם הזדמנות לבחור מתוך מגוון של צבעים חיצוניים, עיצובי גלגלים ואפשרויות פנים שונות. יתר על כן, אתם יכולים לבחור בין גדלי סוללה שונים וגרסאות ביצועים שונות, מה שמאפשר לכם לבחור את התצורה המושלמת לצרכי הנהיגה שלכם.

שלב 3: בחרו את תנאי הליסינג שלכם

ניתן לבחור תנאי ליסינג גמישים המתאימים לתקציבים ודרישות שונות. ניתן לבחור את משך החוזה, הגבלת הקילומטראז' השנתית ופריסת התשלומים החודשיים. זכרו שהפרטים הספציפיים עשויים להשתנות בהתאם לרכב שבחרתם והמאפיינים שלו.

אפשרויות תקופת ליסינג:

 • 24 חודשים
 • 36 חודשים
 • 48 חודשים

הגבלת קילומטראז' שנתית:

 • 10,000 ק"מ
 • 15,000 ק"מ
 • 20,000 ק"מ

שלב 4: ספקו את התיעוד הדרוש

על מנת להמשיך עם תהליך הליסינג, נדרשים מספר מסמכים:

 • רישיון נהיגה ישראלי בתוקף
 • פרטי חשבון לחיוב
 • תשלום מקדמה

מזל טוב! עם השלמת השלבים האלה, אתם יכולים כעת ליהנות מחוויית נהיגה שאין כמותה של רכב טסלה.

עלויות הכרוכות בליסינג של טסלה

עלויות ראשוניות

כאשר עושים ליסינג טסלה, עלינו לקחת בחשבון את העלויות הראשוניות הקשורות לעסקה. ליסינג כרוך בתשלום מקדמה, שיכולה להשתנות בהתאם לדגם הספציפי ולתצורה של רכב הטסלה הרצוי.

תשלומים חודשיים

התשלומים החודשיים שלנו יהיו תלויים בתנאים הספציפיים של חוזה הליסינג, כולל משך השכירות והדגם של הטסלה. תשלומים חודשיים אלו מכסים את ירידת הערך של הרכב וכוללים בדרך כלל עמלת מימון. חשוב לציין שתשלומי ההשכרה החודשיים יכולים להיות נמוכים מתשלומי ההלוואה לרכישת רכב, מה שהופך את הליסינג לאופציה אטרקטיבית עבור רבים מאיתנו.

בעת קביעת התשלום החודשי עבור ליסינג של טסלה, יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 • דגם: הדגם הספציפי ורמת האבזור של הטסלה יכולים להשפיע על תשלום ההשכרה החודשי. בדרך כלל, לדגמים יוקרתיים יהיו תשלומי ליסינג גבוהים יותר.
 • תקופה: משך הסכם הליסינג יכול להשפיע על סכום התשלום החודשי. בדרך כלל, תקופת ליסינג ארוכה יותר גורמת לתשלומים חודשיים נמוכים יותר.
 • קילומטראז': הסכמי ליסינג מציינים לעתים קרובות מספר מרבי של קילומטרים המותרים בשנה, חריגה ממגבלה זו עלולה לגרום לעמלות נוספות. הערכה מדויקת של הקילומטראז' השנתי הצפוי שלנו חיונית בעת משא ומתן על חוזה הליסינג, שכן מגבלות קילומטראז' שנתיות גבוהות יותר עשויות להגדיל את התשלום החודשי.

עלויות סוף תקופה

בסוף חוזה הליסינג, ישנן כמה הוצאות שעלינו להיות מודעים אליהן גם כן. אלה עשויים לכלול את הדברים הבאים:

 • חיובי בלאי עודפים: אם לטסלה נגרם נזק מעבר ל"בלאי סביר" כפי שהוגדר בהסכם השכירות, ייתכן שנחויב בעלות התיקונים.
 • עודף קילומטראז': כפי שהוזכר קודם לכן, אם חרגנו ממגבלת הקילומטראז' המפורטת בהסכם השכירות, עלולות להיגרם עמלות נוספות. כדי להימנע מחיובים אלה, חיוני להעריך במדויק את הקילומטראז' השנתי שלנו בעת משא ומתן על תנאי החכירה.
 • עמלות אופציית רכישה: אם נבחר לרכוש את הטסלה בתום חוזה הליסינג, ייתכן שתהיה עמלה נוספת למימוש אפשרות זו, בהתאם לתנאים הספציפיים של הסכם הליסינג.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת השכרה של טסלה

חשוב להתייחס לגורמים שונים שישפיעו על החוויה הכוללת של הליסינג. כאן אנו מפרקים אלמנטים קריטיים שיש לקחת בחשבון לפני חתימה על הסכם שכירות.

הגבלות קילומטראז'

אחד הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ליסינג של טסלה הוא הגבלות הקילומטראז' המוצעות על ידי חברת הליסינג. עלינו לזכור כי חריגה ממגבלת הקילומטראז' שנקבעה מראש עלולה לגרום לחיובים נוספים בתום תקופת השכירות. הכרחי לבחור בחבילת קילומטראז' שתואמת את הרגלי הנהיגה והציפיות שלנו. כמה אפשרויות אפשריות לשקול הן:

 • קילומטראז' נמוך: מתאים למי שנוהג למרחקים קצרים, במיוחד בסביבות עירוניות.
 • קילומטראז' סטנדרטי: אידיאלי לנהגים עם נסיעה יומית ממוצעת או לאלה המשתתפים בנסיעות מזדמנות בכבישים בין עירוניים.
 • קילומטראז' גבוה: מומלץ לאנשים שנוסעים לעיתים קרובות למרחקים ארוכים או מסתמכים במידה רבה על כלי הרכב שלהם למטרות עבודה.

משך תקופת הליסינג

גורם חיוני נוסף שיש להעריך הוא אורך תקופת הליסינג. תקופת ליסינג קצרה יותר עשויה להביא לתשלומים חודשיים גבוהים יותר אך מאפשרת אפשרויות גמישות יותר בכל הנוגע למעבר לדגם חדש של טסלה. מצד שני, תקופת ליסינג ארוכה יותר עשויה לבוא עם תשלומים חודשיים נמוכים יותר, אך יכולה להפוך את זה לאתגר להחליף רכב בתדירות גבוהה. עלינו לשקול את העדפותינו בעת החלטה על משך תקופת הליסינג. האפשרויות הנפוצות בישראל כוללות:

 • 24 חודשים: תקופת ליסינג קצרה זו עשויה להתאים למי שמעריך את ההזדמנות להחליף רכב בתדירות גבוהה יותר.
 • 36 חודשים: זמן השכרה סטנדרטי, אפשרות זו מאזנת את היתרונות של טווחים קצרים וארוכים יותר.
 • 48 חודשים: אידיאלי עבור אלה שמעדיפים לשמור על הטסלה שלהם לתקופה ממושכת יותר ולחפש תשלומים חודשיים נמוכים יותר.

אפשרות רכישה

לבסוף, יש לשקול האם אנו רוצים או לא את האפשרות לרכוש את הטסלה בתום תקופת ההשכרה. חלק מהסכמי הליסינג מציעים אפשרות רכישה, המאפשרת לנו לרכוש את הרכב במחיר שנקבע מראש – יתרון גדול בעיקר מאחר והביקוש לטסלות נשאר גבוה או אם ממש התחברתם לדגם הספציפי. עם זאת, עבור אלה שנהנים לשדרג לדגמים חדשים לעתים קרובות, אפשרות רכישה עשויה לא להיות חיונית. ודאו שהסכם השכירות משקף את ההעדפות שלכם לגבי האפשרות להחזיק בטסלה לאחר סיום תקופת הליסינג.

מעוניינים בליסינג ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2024 כל הזכויות שמורות לטסלה - ישראל