טסלה דגם X

מעוניינים לקבל הצעה למימון טסלה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טסלה דגם X נמצא על הרדאר שלנו כבר די הרבה זמן, ומסיבה טובה. רכב השטח החשמלי הזה חולל מהפכה בתעשיית הרכב עם הטכנולוגיה המתקדמת שלו, הביצועים שאין שני לו ותכונותיו הידידותיות לסביבה. בעודנו מתעמקים בעולם של Tesla Model X, נחשוף בפניכם מדוע הוא זכה לתשומת לב והערצה כזו בישראל וברחבי העולם.

מהרגע שאנחנו מתקרבים לרכב, אנחנו לא יכולים שלא להתפעל מדלתות כנפי הבז שלו, שלא רק מוסיפות נופך של אלגנטיות אלא גם מספקות גישה קלה יותר למושבים האחוריים. העיצוב המלוטש והאווירודינמי אינו מיועד רק למראה, מכיוון שהוא תורם לטווח המרשים וליעילות האנרגטית של Model X.

סקירה כללית של Tesla Model X

תכונות עיקריות

אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר של ה טסלה דגם X הוא טווח הנסיעה המדהים שלו. בגרסת הלונג רייג׳, אנו רואים טווח נסיעה מרבי של עד 579 קילומטרים, מה שהופך אותו למתאים לנסיעות ארוכות, גם באזור כמו ישראל עם שטח משתנה.

דגם X ידוע גם בדלתות כנף פלקון הייחודיות שלו. לא רק שהם מספקים גורם וואו, אלא שהם גם מציעים כניסה ויציאה נגישות יותר לנוסעים, במיוחד במקומות חניה צרים. היבט נוסף שבולט בדגם X הוא מסך המגע הענק שלו בגודל 17 אינץ' בלוח המחוונים, השולט בפונקציות שונות כגון ניווט, מוזיקה ובקרת אקלים.

טסלה היא גם מובילה בשוק הרכבים החשמליים בכל הנוגע לטכנולוגיות נהיגה אוטונומית. הדגם X מגיע כסטנדרט עם נהיגה אוטונומית, המעניק לנהגים מערך של תכונות חצי אוטונומיות כגון בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת מהירות מודעת לתנועה ומרכז נתיב.

בישראל, תשתית הטעינה לרכבים חשמליים צומחת במהירות. בעלי טסלה דגם X יכולים להטעין את רכביהם במספר ההולך וגדל של תחנות סופרצ׳רגר ברחבי הארץ, כמו גם בבתיהם עם ציוד הטעינה הביתי.

מדדי ביצועים

טסלה דגם X מציע שתי גרסאות עיקריות: Long Range Plus ופרפורמנס. שתי הגרסאות מגיעות עם מנועים כפולים, המספקים תאוצה וכוח מרשימים.

מבחינת תאוצה, הלונג רייג׳ יכול להגיע מ 0-100 קמ"ש ב 4.4 שניות בלבד, בעוד שדגם ה Performance מקצר את הזמן הזה עד ל 2.6 שניות בלבד.

הנה כמה מדדי ביצועים מרכזיים עבור שתי הווריאציות של Model X:

מאפייניםלונג ריינג׳פרפורמנס
טווח סוללה (ק״מ)579547
0-60 קמ"ש זמן (שניות)4.42.6
מהירות מרבית (קמ"ש)155163
קיבולת ישיבהעד 7עד 7

ככל שרכבים חשמליים ממשיכים לצבור פופולריות בישראל ובעולם, טסלה דגם X הוא דוגמה מובילה למה שצריך להיות רכב חשמלי איכותי. שילוב של יעילות, ביצועים ויוקרה, הדגם X מציע חווית נהיגה שמתחרה, ואף עולה על מקביליו המונעים בבנזין.

טסלה x לבנה

חווית נהיגה בטסלה דגם X

התמודדות

במהלך נסיעות המבחן שלנו של Tesla Model X בתנאים שונים, שמנו לב ליכולות ההתמודדות יוצאות הדופן שלו. למרות גודלו, הדגם X שומר על מרכז כובד נמוך, הודות למיקום ערכת הסוללות שלו מתחת לרצפת הרכב. עיצוב זה מפחית באופן משמעותי את הסיכון להתהפכות ומספק חווית נהיגה זריזה ומגיבה, אפילו בכבישים מפותלים.

מערכת ההנעה החשמלית של טסלה מספקת מומנט מיידי, ומאפשרת האצה מרשימה ושליטה מצוינת. בבדיקות שלנו, מצאנו את הדגם X זריז למדי בסביבות עירוניות, כמו ניווט במקומות חניה צפופים ותנועה בתל אביב. בנוסף, מערכת ההנעה לכל הגלגלים המתקדמת של דגם X מסתגלת לתנאי מזג אוויר משתנים. במהלך גשם כבד ליד חיפה, עדיין הרגשנו בטוחים בדרך.

נוחות בטסלה X

נוחות תא הנוסעים הפנימית של טסלה דגם X יוצאת דופן. הרכב מציע מרווח רב לרגליים ומרווח ראש הן במושבים הקדמיים והן במושבים האחוריים, מה שמבטיח שאותן נסיעות ארוכות ברחבי ישראל יהיו מרגיעות ומהנות. המושבים עצמם נוחים ותומכים, כלומר גם אחרי יום ארוך של נסיעות, עדיין הרגשנו רעננים.

איכות האוויר בדגם X היא נקודת מכירה משמעותית, מכיוון שהוא כולל מצב הגנה מנשק ביולוגי המנקה את האוויר בתוך תא הנוסעים. זה הוכיח את עצמו כמועיל עבורנו, במיוחד בימים עם רמות גבוהות של אבק או זיהום, שיכולים להיות נפוצים בערים כמו ירושלים ותל אביב.

יתרה מכך, לדגם X יש מסך מגע מרכזי מרשים בגודל 17 אינץ' השולט כמעט בכל היבט של הרכב. מצאנו שהממשק הזה ידידותי למשתמש ופשוט, גם למי שלא מכיר טכנולוגיה מתקדמת.

 • נסיעה שקטה: היעדר רעשי מנוע מספק חווית נהיגה שקטה עוד יותר, מה שהופך אותה לנעימה הן לנהג והן לנוסעים.
פנים רכב טסלה x

תכונות בטיחות של טסלה דגם X

תכונות בטיחות אקטיביות

בטסלה דגם X, קיימות מגוון של תכונות בטיחות אקטיביות שנועדו לשפר את חווית הנהיגה. טכנולוגיות אלו פועלות באופן יזום למניעת תאונות ולהבטחת בטיחות נוסעי הרכב.

 • נהיגה אוטונומית: מערכת נהיגה אוטונומית המתקדמת של טסלה מאפשרת לדגם X לנווט, להאיץ ולבלום עם כניסת נהג מינימלית, מה שמאפשר חווית נהיגה בטוחה וקשובה יותר.
 • אזהרת התנגשות קדימה: תכונה זו משתמשת במכ"ם ובמצלמות כדי לזהות התנגשויות פוטנציאליות עם כלי רכב מלפנים, ומספקת התראות חזותיות ושמיעתיות לנהג.
 • בלימת חירום אוטומטית: במקרים שבהם התנגשות קרובה, הדגם X יכול להפעיל את הבלמים באופן אוטומטי כדי להפחית את הפגיעה או אפילו למנוע את התאונה.
 • אזהרת סטייה מנתיב: באמצעות ניטור סימון הכבישים, תכונה זו מתריעה לנהג אם הרכב נסחף מחוץ לנתיב, מה שעושה אותו מועיל במיוחד בכבישים המהירים בישראל.

תכונות בטיחות פסיביות

פרט לאמצעי בטיחות אקטיביים, טסלה X שלנו מצויד גם במערך מקיף של מערכות בטיחות פסיביות שנועדו להגן על הנוסעים במקרה של תאונה.

 • מבנה גוף קשיח: מבנה הגוף החזק והקל של הדגם X תוכנן כדי לספק הגנה מקסימלית, וקיבל דירוג בטיחות של 5 כוכבים בכל קטגוריה מ NHTSA.
 • מערכת כריות אוויר מתקדמת: הרכב כולל כריות אוויר מרובות המוצבות בצורה אסטרטגית סביב תא הנוסעים, כולל כריות אוויר קדמיות, ברכיים ווילון צד, המבטיחות את בטיחות כל הנוסעים.
 • מתיחת חגורות בטיחות: חגורות הבטיחות שלנו מתוכננות להידוק אוטומטית במהלך תאונה, ולהפחית את הסיכון לפציעה כתוצאה מרפיון החגורות.
 • אזורים קעורים: במקרה של התנגשות, אזורי הקיעור שתוכננו במיוחד של הדגם X סופגים ומפזרים את אנרגיית הפגיעה, ומגנים עוד יותר על היושבים.

מחיר טסלה דגם X

כשאנחנו בוחנים את התמחור של Tesla Model X בישראל, חשוב לציין שהעלות עשויה להשתנות עקב גורמים כגון התצורה הספציפית, תמריצים פוטנציאליים ודמי יבוא או רישום. להלן סקירה כללית של מבנה התמחור של Tesla Model X בהתבסס על האפשרויות והתכונות הזמינות.

ישנן שתי גרסאות עיקריות לבחירה עבור הדגם X: לונג ריינג׳ ופרפורמנס. להלן פירוט של מחירי הבסיס שלהם:

 • לונג ריינג׳: ₪ 600,000
 • פרפורמנס: ₪ 770,000

הלונג ריינג׳ מציעה בחירה משתלמת יותר עם טווח נסיעה מרשים, בעוד שדגם הפרפורמנס מספק חוויה מכוונת ביצועים עם תג מחיר גבוה יותר אך האצה מהירה יותר ומהירות מרבית גבוהה יותר.

בעת הבחירה בדגם X, תוכלו לבחור מבין צבעים ואפשרויות גלגלים שונות, אשר עשויות להשפיע על המחיר באופן הבא:

צבע צבעעלות נוספת
לבן פנינהרגיל (₪ 0)
שחור₪ 6,000
כסף₪ 6,000
כחול עמוק₪ 6,000
אדום₪ 10,000
אפשרות גלגלעלות נוספת
20 אינץ' CyberStreamרגיל (₪ 0)
גלגלי טורבינה 22 אינץ'₪20,000

עבור הפנים, המציעה חווית סגנון חיים יוקרתית, טסלה מספקת אפשרויות מרובות עבור נושא הפנים ואפשרויות המושב:

 • צבע הפנים:
  • שחור (סטנדרטי)
  • שחור & לבן (5,000 ₪)
  • שמנת (5,000 ₪)
 • אפשרויות מושבים:
  • 5-נוסעים (סטנדרטי)
  • 6 נוסעים (15,000 ₪)
  • 7-נוסעים (₪10,000)

תכונות וחבילות נוספות, כגון יכולת נהיגה עצמית מלאה (43,000 ₪) ומערכת סאונד משופרת (5,000 ₪), יכולים להעלות עוד יותר את המחיר של Tesla Model X בהתאם להעדפותיכם.

תא מטען טסלה x

חווית בעלות

תחזוקה

תחזוקת הרכב פשוטה יותר בהשוואה למכוניות קונבנציונליות אחרות. האופי החשמלי של הדגם X אומר שאין צורך בהחלפת שמן, החלפת רצועת טיימינג או שירותי תחזוקה רגילים הקשורים למנועי בעירה פנימית. במקום זאת, אנו מתמקדים בעיקר בדברים הבאים:

 • סיבובים ויישור צמיגים: כל 16,000 עד 20,000 ק"מ, כדי להבטיח בלאי אחיד ולמקסם את חיי הצמיג.
 • החלפת נוזל בלמים: בערך כל שנתיים (או לפי המלצת טסלה)
 • החלפת נוזל קירור סוללה: בערך כל 4 שנים עבור הסוללה הרגילה, וכל 5 שנים עבור סוללת הביצועים.

יתרון נוסף ספציפי לישראל הוא התלות המופחתת בדלק מיובא, התורם לעצמאות אנרגטית ומתיישר עם היעדים הסביבתיים של המדינה.

שירות ואחריות

רשת השירותים של טסלה בישראל גדלה כדי להכיל את המספר ההולך וגדל של בעלי טסלה.

כיסוי האחריות שמספק טסלה עבור הדגם X הוא מקיף ומבטיח:

 • אחריות רכב בסיסית: 4 שנים או 80,000 ק"מ, המוקדם מביניהם
 • אחריות על הסוללה ויחידת ההנעה: 8 שנים, ללא הגבלת ק"מ

מפרט טכני טסלה דגם X

תאוצה 0-1003.8 שניות
טווח נסיעה560 ק״מ
אורך503.6 ס״מ
רוחב227
מספר מושבים5-7
גודל מסך17 אינץ׳
קיבולת גרירה2,268 ק״ג
אחריות סוללה8 שנים או 201,168 ק״מ

מפרט טכני טסלה X Plaid

תאוצה 0-1002.5 שניות
טווח נסיעה536 ק״מ
אורך503.6 ס״מ
רוחב227
מספר מושבים5-6
גודל מסך17 אינץ׳
קיבולת גרירה2,268 ק״ג
אחריות סוללה8 שנים או 201,168 ק״מ

שאלות נפוצות אודות טסלה X

הטווח של טסלה דגם X משתנה לפי הדגם ותצורת הסוללה. זה יכול לנוע בין כ-330 ל-360 קילומטרים בטעינה מלאה.

התאוצה של טסלה דגם X משתנה לפי דגם. תאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש יכולה לנוע בין כ-4.4 ל-2.6 שניות

זמני הטעינה של הדגם X תלויים בשיטת הטעינה. באמצעות טסלה סופרצ׳ארגר, אתם יכולים לקבל טעינה משמעותית בתוך כ-15-20 דקות, בעוד זמני הטעינה הביתיים משתנים בהתאם לרמת ההספק של עמדת הטעינה.

כן, טסלה דגם X מגיעה מצוידת בתכונות סיוע מתקדמות לנהג, כולל נהיגה אוטונומית חלקית, המאפשרת תכונות כמו בקרת שיוט אדפטיבית, סיוע בשמירה על נתיב ושינוי נתיב אוטומטי.

הטסלה דגם X מגיעה בדרך כלל עם מקומות ישיבה לחמישה, שישה או שבעה נוסעים, תלוי בתצורה. הישיבה האופציונלית בשורה השלישית מספקת גמישות למשפחות גדולות יותר.

כן, הטסלה דגם X כוללת דלתות כנף ייחודיות, המספקות גישה נוחה למושבים האחוריים גם במקומות צרים. הדלתות מצוידות בחיישנים לנוחות נוספת.

כן, לטסלה דגם X יש יכולות גרירה. חיוני לבדוק את קיבולת הגרירה הספציפית עבור הדגם והתצורה שלכם. קיבולת הגרירה יכולה להשתנות, וחשוב להקפיד על ההנחיות של טסלה לגרירה בטוחה.

מעוניינים לקבל הצעה למימון טסלה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם