היכן למצוא עבודות זגגות לרכבי טסלה?

אם אתם נוהגים על טסלה, קודם כל, אנחנו קצת ירוקים מקנאה, אבל בקטע טוב ומפרגן. כעת, בואו נדבר על עבודות זגגות לרכבי טסלה – האם צריך להגיע למוסך בשביל זה? בשורות הבאות, נרחיב בנושא זה, כמו גם נצרף כמה טיפים שיכולים לסייע לכם רבות. 

כמה מילים על זגגות רכב בכללי 

בסופו של דבר, אם צריך עבודות זגגות לרכב ע"י זגג מקצועי, חשוב למצוא סדנת זגגות, או מוסך שיש לו ניסיון בעבודה על סוג הרכב הספציפי שלכם. כעת, בואו נכניס לתמונה את טסלה, שמצריכה בדרך כלל מוסכניקים וזגגים אשר מתמחים ברכבים חשמליים. בפועל, גם בתוך הקטגוריה של רכבים חשמליים, טסלה נחשבת שונה בבחינת חלקי החילוף שלה מרכבים אחרים. לכן, מציאת זגג רכב לטסלה מצריכה, קודם כל, את בדיקת הכישורים הספציפיים של הזגג. באופן כללי, עבודות זגגות לרכב ע"י זגג מתבצעות בסדנאות רכב שונות, המצויות ברוב ערי המגורים בארץ. 

עבודות זגגות רכב נפוצות עבור טסלות

בעוד כי החלפת שמשה קדמית נחשבת כנראה העבודה הכי נפוצה בסדנאות זגגות רכב, עשויות להיות סיבות שונות לעבודות אלו. למשל, שמשות קדמיות יכולות להינזק מאבנים, פסולת ומפגעים שונים ומשונים. אם השמשה הקדמית שלכם בטסלה סדוקה או שבורה, חשוב להחליף אותה בהקדם האפשרי. דעו, נסיעה עם שמשה סדוקה מנוגדת לחוק. כמו כן, מעבר לכך שאתם יכולים לקבל על זה קנס מהמשטרה, זה גם ממש לא בטיחותי. נוסף על החלפת שמשה קדמית לטסלה, תוכלו למצוא סדנאות זגגות אשר מתמחות בדברים הבאים:

  • תיקון גומיות שמשה: אם לא מתקנים גומיות קרועות או רקובות, בדרך כלל מתחילות נזילות מים לתוך תא הנוסעים ולתוך מערכות החשמל של הרכב. 
  • החלפת חלון אחורי או חלון צד: אם חלון הצד בטסלה סדוק, חשוב להחליף אותו בהקדם האפשרי כדי להימנע מהרחבת הנזק עד כדי שבירה מוחלטת של החלון. 
  • תיקון סאנרוף של טסלה: סאנרופים יכולים להינזק מכל מיני סיבות שונות, כולל בכוונת זדון על ידי ונדליסטים. לכן, אם גג השמש שבור או סדוק, או שמא גומיות האיטום שלו התבלו, חשוב לתקן את הבעיה בהקדם האפשרי.
זגגות

לסיכום, כמה עולות עבודות זגגות רכב לטסלה?

בסופו של דבר, מחיר עבודות זגגות לרכב ע"י זגג יכולים לנוע בין מאות לבין אלפים של שקלים, זה מאוד תלוי בסוג הטסלה הספציפית שלכם, בזמינות של חלקי החילוף, בניסיון של הזגג וכולי. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון כי בימינו ניתן להזמין גם שירות של זגג רכב עד בית הלקוח או עד המשרד שלו\ה. השירות עד הבית אמנם יעלה קצת יותר בכיס, אבל הוא מאוד נוח וזמין ברוב האזורים בארץ. לכן, לפעמים התוספת בתשלום שווה את זה. רק אל תשכחו לערוך השוואת מחירים בין אנשי מקצוע שונים. 

כותב המאמר

איתן שקולניקוב
איתן שקולניקוב

כחובב רכבים וטכנולוגיה מושבע, זה היה רק עניין של זמן עד שאני אשאב לעולם המופלא של טסלה. מבחינתי טסלה היא לא רק רכב חשמלי - טסלה היא מובילת המהפכה שמשנה את כללי המשחק. את הייחודיות של טסלה מבינים ומרגישים רק כשנוסעים בטסלה.

מאמרים נוספים בנושא