מי אנחנו?

ברוכים הבאים לאתר טסלה – ישראל, המקום האולטימטיבי לטסלה שלך.

בטסלה ישראל, אנחנו לא רק חובבי טסלה מושבעים, אנחנו שואפים להיות המקור המועדף עליכם בכל הקשור לטסלה. בין אם אתם בעלים של טסלה, או שוקלים לרכוש טסלה, או סתם מוקסמים מהמהפכה החשמלית, יצרנו את האתר הזה כדי להיות התחנה המרכזית שלכם למידע מקיף על רכבי טסלה ושירותים נלווים.

אנו מבינים שבעלות על טסלה כרוכה יותר מסתם נהיגה. זו הסיבה שריכזנו והנגשנו מידע על שירותים חיוניים כמו ביטוח וליסינג המותאמים במיוחד לבעלי טסלה.

 

 

טסלה בכביש

החזון שלנו

עד לא מזמן היינו ספקנים מוצהרים בכל הנוגע לרכבים חשמליים. הרעיון לבצע את המעבר לטסלה נראה כמו קפיצה אל הלא נודע – שאלות על חרדת טווח, תשתית טעינה וחוסר ההיכרות עם הטכנולוגיה החשמלית פשוט הטרידו את מחשבותינו. רק לאחר שעשינו את הצעד והתיישבנו מאחורי ההגה של טסלה הכל השתנה. המומנט המיידי, הנסיעה השקטה – לוחשת והעיצוב המלוטש כבשו את כולנו. כיום אנו גאים להגיד כי עברנו מחשש להערצה. כיום אנו רוצים לחלוק את המסע שלנו, להמחיש את החוויה שברכב חשמלי, להפוך מידע ושירותים לזמינים עבור אלה כמונו שעדיין מהססים. בטסלה ישראל, אנו שואפים ליצור מרחב שבו בעלי טסלה וקונים פוטנציאליים יכולים למצוא את כל מה שהם צריכים כדי להתאהב עד מעל הראש ברכב המדהים הזה, בדיוק כפי שקרה לנו.